Čtvrtek 20. srpna 2020

Středeční pěvecká zkouška začala teorií o nástrojích. Agentura Paprscon Records je věhlasná tím, že vybaví své umělce velmi širokým okruhem znalostí a dovedností. Rozvíjí hudební, taneční, výtvarné, pohybové, sociální schopnosti. Při teorii se mladí umělci ukázali pozornými a vnímavými posluchači.

Také se jim to vyplatilo. Odpoledne po obědě došlo na prověření fyzické připravenosti všech účastníků. V menších skupinkách museli urazit vytyčenou trasu v co nejkratším čase a na cestě projít 8 stanovišť. Zde uplatnili nejen získané teoretické znalosti, také svůj postřeh, paměť a týmové cítění.

Až do večera nás provázelo sluníčko a jasná obloha. Kapely se připravovaly na večerní umělecké klání.  Nápaditost, textařské i scénografické know-how uplatnili při přípravě reklamního shotu na zadané téma a při zpracování vlastní verze písně dle výběru.
Večer nás čekal kulturní i umělecký zážitek. Reklamy i písně v podání jednotlivých kapel oslnily porotu, která měla velmi těžký úkol při hodnocení. Pod heslem: „vnímání reklamy nemusí být kladné, důležité je, aby bylo silné“, porotu nejvíce oslovila vítězná reklama na tradiční „hopík“, v podání kapely Swingmani.
V hudebním vystoupení vyhrála kapela Popíci s přednesem cover-verze písně Dancing Queen.
Není možné nezmínit předskokany našich kapel, zástupce agentury, kteří představili cover směsky světových hitů s textovou variací na současná témata, která mladou generaci oslovují v dnešním hektickém světě.
Večer byl zakončen diskotékou, kdy měli všichni možnost uvolnit napětí těla i mysli v rytmu světových hitů. (LP)

2 komentáře: „Čtvrtek 20. srpna 2020“

  1. Zdravím všechny Retrobytosti na RetroSvornosti 🙂 a skládám velkou Retropoklonu všem….máte to skvělé!!! Tak ať vám Retroslunce svítí a Retrohudba zní koldokola….na Retroviděnou se těší RetroKatka 🙂

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s