Středa 19. srpna 2020

Zpráva agentury Paprscon Records

Naši interpreti a performátoři se poprvé probudili v motelu Svornost do pošmourného rána. Sklípky plicní si protáhli na terase při tónech písně „Jahody mražený“. Po snídani se odehrával první nácvik choreografií. Všichni adepti se projevují pohybově velmi nadějně. Na jejich stylu je však ještě hodně co rozvíjet. V práci ve skupinách pod vedením hlavní choreografky Markéty a její asistentky Klaudie se všichni projevují aktivně a často i sami nabízejí choreografická řešení a náměty, což svědčí o velkém nasazení a značných tanečních zkušenostech.

Po pohybovém oťukávání došlo na první pěvecké testy. I tady se projevují značné zkušenosti našich svěřenců.

Odpolední vytrvalý déšť nás zdržel ve zkušebně, kde došlo k prvnímu klání mezi kapelami. Jednalo se o test hudební paměti. Ve dvojicích vytvořit jednoduchý nápěv, zapamatovat si ho a přiřadit 2 stejné k sobě je tréninkem improvizace, paměti i sluchu. První body za vítězství získali naši Blue Bees.
Když se odpolední déšť vypršel, stihli jsme se jít společně nadýchat horského vzduchu do našeho blízkého okolí. Příjemně hladoví jsme k večeři všichni ocenili výborný kuřecí steak s hranolky, navrch s tatarkou a kečupem.

Pro večerní rozptýlení a poučení se kapely utkaly v soutěži RISKUJ. Mezi nejúspěšnější patřila kategorie „Dětská nota“, „Retro Dětská nota“ nebo „Hudební nástroje“. Tedy paměť všem hudebníkům slouží na výbornou. Bodové skóre narůstalo a klesalo v rychlých zvratech, ale nakonec šli spát s nejvyšším účtem Swingmani. (LP)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s