Pátek 21. srpna 2020

Čtvrteční ráno se rozjelo s jasnou oblohou nad hlavou. Denní nálada se začala rozjíždět v rytmu sedmdesátých let. Po rozcvičení a rozezpívání došlo znovu na teorii rozpoznávání zvuků nástrojů. Tady se již ukázaly slabiny našich mladých hudebníků, které se Markétka snažila vyplnit novými zkušenostmi.
Nácvik choreografických sestav se solidně rozjel. Sestava následuje sestavu. Každý den přibyde jedna nová písnička, s kterou se choreografky i naši zpěváci / tanečníci rychle popasují.

Odpoledne jsme byli zaměstnáni luštěním běhací křížovky. Tajenku bylo možné vyluštit po doplnění všech písmen v křížovce. Nejrychleji a také správně odhalili tajenku Blue Bees a Popíci. V luštění křížovek se obecně všichni v našem motelu stávají odborníky. Oblíbený deník Mladý Retrosvět přináší každodenně novou křížovku nebo osmisměrku. Dokonce bylo nutno navýšit náklad tohoto plátku, aby počet výtisků uspokojil poptávku jednotlivých kapel. Ve zbývajícím čase do západu slunce probíhal nácvik sportovních her typických a léty Paprsconem osvědčených – vybíjená a baseball.

Večer ve společenské místnosti probíhal program Sázka na vítěze. Nejvyšší bodové skóre shromáždila kapela Greenland. Všem vítězům narůstá jednotlivými úspěchy celkový počet fanoušků, který bude rozhodující v závěrečném vyhodnocení při vyhlášení „Svornost – best band ever“.
Do jisté míry se jednalo již o druhou hru sázkového typu. Trénujeme tak, jak odhadnout správně své možnosti. Riskovat tak, aby nebyl ohrožen výsledek celého týmu, věřit sobě a věřit parťákovi.
V realitě byli naši starší svěřenci vystaveni velké noční zkoušce, která ověřila jejich pohotovost, připravenost, bdělost a odvahu. Po nočním probuzení retro hvězdou Madonnou jsme simulovali evakuaci. Např. pro případ havárie autokaru na trase je nutné prověřit, že naši adepti jsou schopni zachovat chladnou hlavu a poradit si v každé situaci. Během noci byli jednotlivci vysláni na noční cestu po okolí motelu. Všichni bez výjimky se úspěšně zúčastnili a prokázali všechny výše zmíněné kvality osobnosti.
Probíhá tady před našimi zraky vskutku každodenní přehlídka kvalit! Buďte nadále s námi a zprostředkujeme Vám život těch nejlepších vycházejících hvězd, které současné hudební nebe nabízí.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s