Středa 18. srpna 2021

Horké novinky z obce Rokytnice exklusivně pro naše čtenáře. Přírodní podmínky se u nás mění každou minutou a zdá se, že si na ně zvykají i naši noví spolubydlící. Včerejšek byl ukázkou podmračeného počasí s občasným deštěm a dnešek se jeví stejně. Zpívání i tancování probíhalo na chatě Akuma bez problémů. Počasí dovolilo i tanec před chatou.

Zato odpoledne, kdy měla probíhat soutěž v luštění tajenky okolo chalupy, zrádný déšť tyto záměry překazil. Náhradním programem bylo živé pexeso. Při této hře se uplatní paměť vizuální i motorická. Po celou dobu pobytu u baronky Margarety jsou agenti rozděleni do čtyř skupin, detektivních kanceláří, a sbírají společně body, které je přibližují odhalení pachatele zločinu. Jejich úspěšnost znázorňuje hrací plán, kde je vidět, jak postupují jednotlivé týmy kupředu.

Po večeři týmy předvedly svou invenci, když prezentovaly svůj návrh kostýmu pro detektivy. Zaznamenali jsme spoustu inovativních prvků, které by naší policii byly jistě k užitku a usnadnily jim chytání zločinců. Závěrem prezentace byl společný tanec, při kterém se všichni uvolnili a vyplavili hormon dobré nálady. Objevili jsme během včerejška také další záhadu, která sužuje ty nejstarší detektivní kapacity od vyhlášeného pana Holmese po slečnu Marplovou, kteří si nevědí s touto záhadou rady. Jedná se o nepochopitelnou ztrátu erárního mobilního přístroje, který měl zajišťovat spojení mezi jednotlivými agenty a jejich rodiči. Konkrétně tento telefon není k nalezení a případní volající se marně mohou pokoušet dovolat se svých dětí. Proto doporučujeme využívat ostatní telefonní kontakty dříve uvedené.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s