Úterý 17. srpna 2021

Také dnes vám, milí čtenáři, můžeme podat podrobnou zprávu o tom, co se děje na chatě Akuma, kde pobývá velmi zajímavá skupina osob. Při sledování jsme zjistili, že včera dopoledne bylo z chaty slyšet velmi pestrou směsici zvuků a zpěvů. Přestože dopoledne lehce mrholilo a teploty padaly k 11 °C, spatřili jsme tančit celou skupinu zde pobývajících osob, jak před chatou tančí v různých choreografiích a zpívají.

Po obědě se ruch lehce zklidnil, počasí se vylepšilo, a tak později všichni společně opustili chatu a vydali se po turistické cestě do obce Rokytnice n/J, kde se usadili na krásné louce. Tady probíhaly mnohé sportovní soutěže, štafety a také turnaj ve vybíjené. Bylo vidět, že fyzická kondice, obratnost a rychlost těmto mladým lidem není cizí.

Od našeho stále utajeného zdroje také víme, že všichni jednotlivě musí podstoupit nejméně deset zkoušek, aby se mohli počítat mezi vycvičené agenty baronky Margarety.

Po večeři se promítal animovaný detektivní film, který všechny zaujal. Doufejme, že jak teoretická, tak praktická cvičení budou k užitku a pomohou k nalezení zmizelého pokladu paní baronky, na kterém záleží věhlas celého našeho krkonošského kraje.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s