Středa 24. srpna 2022

ASTRANTIDA

Ranní cvičení se podobalo nácviku stavu beztíže s tréninkem plavání v mléčné dráze pod odborným dohledem astronautů Majdy a Jáni. Při rozezpívání jsme oficiálně poděkovali obsluze naší základny Lumka za dobrou péči. Jak jinak než písní…

Po obědě se průzkum na planetě Astrantida zaměřil na nalezení speciální dávky galaktické stravy pro astronauty. Zmínka o tomto vědeckém zázraku se mezi námi rychle rozšířila a na kosmodromu zvaném Černá Studnice, kam jsme se všichni odpoledne přesunuli, byla objevena první indicie. Místo bylo nutné prozkoumat podrobněji. Proto jsme se rozdělili do 4 skupin a začali sledovat stopu. Pomocí telemostů bylo nutné rozšifrovat a vyplnit zadání spojené se všemi planetami, které jsme navštívili. Poslední indicii nám sdělil, pod zadáním tajného kódu, náš spolehlivý JUKEBOX. A pak bylo jen otázkou času, kdy nejrychlejší tým vylovil utopené modré z nebe a odemkl planetární modul umístěný na naší základně. Zde se speciální gastro-box nacházel. V podstatě celou dobu skrytý před našimi zraky.

Honba za tímto gastro-boxem stála všechny do jednoho mnoho sil. Někdo obdržel šrámy, jiný zase namožený kotník z těžkého terénu . Všichni vyčerpaní na maximum.  Proto po večeři nadešel čas odpočinku a na letní scéně Lumka se promítalo letní kino. Nechyběl ani popcorn, který se rozdával při promítání.

Písní postupující do velkého finále galaktické hitparády Astrovize se stal „Kosmonaut“.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s