Úterý 23. srpna 2022

CVIČERÓN

Předposlední planetou, kterou jsme navštívili včera, byl CVIČERÓN. Rozcvička nás jen rozehřála pro náročný den plný pohybu. Kalorie nám dodal oběd s kuřecími řízečky a bramborovou kaší.

Odpoledne se všichni naučili baseball a zároveň se dva týmy utkaly proti sobě. Výkony byly překvapivé, zvlášť u začátečníků, kteří všichni zvládali odpaly, i když mnozí drželi baseballovou pálku prvně v životě. Sportu nepomáhalo ani počasí, protože byla mokrá tráva a navíc se přidala dešťová přeháňka, která na chvíli zápas přerušila. Po svačině se počasí ustálilo a bylo možné zahájit orientační běh. Každý tým se rozdělil na 2 skupiny, ve kterých proběhli vytyčenou trasu s řadou úkolů, které bylo nutné splnit s co největším počtem bodů. S hrdostí můžeme prohlásit, že všichni se běhu zúčastnili. V tak dobrém fyzickém stavu se celá naše základna nachází. A hlavně všichni proběhli cílovou páskou udýchaní, ale hrdí na svůj výkon.

Po večeři (zapečené hranolky s červenou řepou) si každý mohl určit svůj program dle svých preferencí. Na výběr měl mezi několika dílnami. Zájem o dílny byl veliký a lektoři plně vytížení. Jednotlivé aktivity zahrnovaly: vyrábění, deskové hry, cvičení a relaxaci, batiku, esoterické vědy nebo šifrování. Každý stihl minimálně 2 činnosti.
Na závěr dne jsme se sešli k vyhlášení a odměnění vítězů a hlasování. Devátou písní naší hitparády se stala píseň „Kůň našíř“. Poslední planetou, kterou navštívíme bude ASTRANTIDA. Již dnes 😊

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s