Pondělí 22. srpna 2022

LAMÚRIE

Ranní rozcvička probíhala na zamilované planetě ve dvojičkách a cvičila se romantická taneční sestava. 😊
Hned u snídaně dostali všichni reportéři speciální lamúrovský úkol. Každý obdržel obálku se svým jménem a zároveň si vylosoval osobu, které měl během dne napsat dopis do dané obálky. Dopis to neměl být ledajaký, musel vykouzlit určené osobě úsměv na tváři. Tedy popsat takové stránky osobnosti, které oceňujeme a vážíme si jich. Dobrovolně mohl každý potěšit podobným dopisem kohokoliv dalšího.

Po obědě byl zahájen karneval. Do vyzdobené zkušebny dorazily desítky kouzelných osob i rozličných zvířátek. Postupně jsme se obeznámili s jejich původem a historií. Dokonce jsme společně zazpívali písně, které nám jejich podoba připomněla. Překvapivě si všichni rychle vzpomněli na texty písní.
Po promenádě následovalo pěvecké vystoupení starších, které nastudovali o poledních pauzách. Ukázali nám, kolik not lze vstřebat za krátký čas, když zpívání baví a dělá se s radostí.
Taneční část karnevalu probíhala za doprovodu živé hudby kapely KAFE, která to pěkně rozjela.

Večer jednotlivé týmy sázely na výkony svých kamarádů v různých disciplínách. Úspěšná sázka na vítěze znamenala zisk bodů. Červení se v bodování ještě více vzdálili ostatním.
Dobu před večerkou jsme si zpříjemnili otevřením soukromého dopisu, kde si každý přečetl vzkazy od svých kamarádů. Můžeme se tak soustředit na to, v čem jsme dobří a čeho si na nás ostatní cení.

Další den se těšíme na planetu CVIČERÓN. A postupující píseň „Obrázek mi namaluj“.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s