Sobota 20. srpna 2022

KOMENÁMOS

Rozcvičku na planetě KOMENÁMOS vedl zarputilý tělocvikář s píšťalkou a agresivními sklony. Naštěstí se snídaně, rozezpívání a tanec nesl již v příjemném a tvořivém duchu. K obědu se podával kuskus s kuřecími paličkami.

Počasí se lehce ochladilo a dovolilo nám vyrazit na výlet za vzděláním. Naším cílem se stala Kozí farma Pěnčín. Ve skanzenu se zemědělskými stroji jsme nahlédli do minulé doby. Ve výběhu na farmě jsme zaznamenali oslíka, slepičky, perličky, páva, kozy, ovce a koroptve.
Část výpravy se realizovala v korálkové dílně, kde pro sebe nebo své nejbližší vyrobili šperk jako náramek, náhrdelník či prstýnek. Společně jsme se posilnili v místním bufetu, kde se stalo nezbytným přejít na teplé nápoje. Takhle rychle se nám změnilo počasí. Většinou jsme neodolali ani lákadlům v podobě kroket, langoše, párku v rohlíku nebo zmrzliny.

Cesta zpátky na základnu utekla rychle, z kopce nás popoháněl vítr. K večeři jsme do sebe naládovali jahodové knedlíky.

Večerní program se odehrával v zábavním modulu naší základny, která se rázem změnila na vyhlášenou diskotéku. Moderátor Jenda to s tanečníky pořádně rozjel. Zpěv a muzika se musela nést až na Pěnčín.
Hitparáda obdržela další finálovku, píseň „Úkoly“. V neděli navštívíme společně planetu Dormithálie – planetu pohádek, po kterých se zdají krásné sny.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s