Pátek 19. srpna 2022

BRONTEKOL

Planeta zvířat nám ukázala vlídnou tvář. Počasí nebylo již tak spalující, ale stále teplé. Taneční sestava na rozcvičce, zpívání i choreografie nás naladila na odpolední program.

Již tradiční zábavou je odhalování tajenky písmeno po písmenu. Týmy už mají léty vyvinutý systém rychlého získání potřebných písmen a také tuší, kolika směry je možné text číst. Nejrychleji se k odhalení zatajených informací o místním ostrově propracoval tým Zelených.

Potom nám zbyl čas na přípravu Zvířecího bálu. K přehlídce zvířátek si každý zvlášť připravil masku na obličej, aby společně ve skupině mohl předvést typický tanec svého druhu. Večer se na naší letní scéně sešla zvířátka všech možných velikostí. Sešli se tu sovy za-pálené, pávi, kočky, krokodýli, mouchy a tučňáci, všichni velmi vtipně ztvárněni. Každá skupina se pyšnila svým hrdým tancem, který ochotně doučila i ostatní zvířátka. Zjistilo se, že ač každý jinak, tak všichni dohromady tvoří jeden tančící a radující se celek.

Nakonec jsme před večerkou stihli dokoukat film, kde Croodsovi úspěšně dorazili do cíle své pouti. Optimisticky naladěni jsme odhlasovali finálovou píseň – „Já žiju zdravě“ a vylosovali následnou planetu. Naším cílem je KOMENÁMOS.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s