Čtvrtek 18. srpna 2022

FAMILÓN

Ráno probíhalo s lehce pomalejším rozjezdem, protože předchozí večerka se někomu táhla i přes půlnoc. Brzy jsme se ale rozezpívali, procvičili choreografie a za velmi teplého počasí se průběžně ochlazovali v našem bazénku.

Na planetě FAMILIÓN jsme zjistili, že se tu spoléhá na soudržnost rodin a přátelská spojení. Taková nastavení jsou nám vlastní. Projevilo se to při odpoledních týmových kláních. Záleželo na výkonu každého jedince, ale jenom v celkovém součtu výkonů se tým posunul vpřed. A tým, který se vzájemně podporuje, spolupracuje, dosahuje největších úspěchů. Při protahování i vrhu kruhem nebo tyčí a při hře Kuličky se úspěchy všech sečetly tak, že nejúspěšnějším týmem se stali Red Moon.

Unavená těla jsme osvěžili v bazénu, a tak se dala získaná energie využít k přípravě večerního vystoupení. Naši reportéři jsou velmi pozorní diváci života. Je až překvapivé, kolik postřehů stačili během svého života načerpat a s jakou nadsázkou a vtipem se k těmto zkušenostem staví. Vše se projevilo ve zpracování textu i choreografie věhlasných hudebních hitů.

Na venkovní scéně základny Lumka vznikla večerní letní scéna.

  • Úvodní vstup připravil tým vedoucích. Hudební kus nám představil život běžného českého člověka střední třídy s jeho stereotypy a názory. V hlavní nehudební roli se představil Čenda alias Martin.
  • Život na místním soustředění ASTROVIZE byl představen ve zpracování Dancing Queen týmem Red Moon s hudebním přednesem Kristýnky Kostrounové.
  • Rodinné vztahy a nestálost partnerských vztahů zpracoval tým Mo(u)droočka se sólistkami Adélkou Šturmovou a Kájou Horákovou.
  • Ve variaci na Bohemian Rhapsody v příběhu ukradeného nástroje svým hudebním výkonem exceloval tým Žlutých mimoňů v čele s Adélkou Šelemberkovou.
  • Na hit Thriller nám variaci na život samotného M. Jacksona odkryl investigativní tým Zelených s výkony v hlavních rolích: Kuba Křováček, Anička Machová, Viky Meliška

Naši reportéři v rolích textařů, dramatiků, choreografů a zpěváků připravili všem příběhům šťastný konec. Jedině z toho usuzuji, že planeta FAMILIÓN má svou budoucnost, a nakonec dokáže překonat všechny krize.

Po hudebních vstupech se na letní scéně začal promítat film Croodsovi. Jestli tato pravěká rodinka svoje krize rovněž přežije, se dozvíme až v příštím pokračování, protože nás večerka zastihla v půli příběhu.

Do finálového kola naší hitparády postupuje píseň Starej sejf a JUKEBOX naši základnu přesouvá během noci na planetu BRONTEKOL – planetu plnou zvířat a neposkvrněného životního prostředí.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s