Středa 17. srpna 2022

ŠOUMASTGÓNIE

Ráno začala naše show při rozcvičce v rytmu ABBA. K snídani se podávaly navíc ke standardní nabídce křepelčí vejce. Všechno ukazovalo na to, že tento den bude významný.
Ranní výuku přebraly mladé nastupující hvězdy showbusinessu Fiori a Honza. K choreografiím byly v tento den povolány mladé pedagožky Majda a Míša.

Po vydatném obědě (rajská polévka, čína s rýží) a krátkém odpočinku jsme se rozdělili na dvě půlky. Jedna část vyrazila na výzkum ŠOUMASTGÓNIE. Na této cestě byla objevena místní „šoumenka“. Velká show se totiž nemusí týkat jen pěveckého umění. V tomto případě se jednalo o umění sklářské. Velká příležitost pro naše reportéry vyzkoušet si na vlastní kůži techniku foukaného skla, navlékání korálků nebo chemické složení technického skla! Všichni si s sebou odnesli vlastní výrobky. Utahaní skláři se nakonec mohli smočit v bazénu u naší základny a osvěžit tělo i mysl.

Osvěžení se večer všem hodilo. K večeři jsme si opekli buřty svépomocí u táboráku. Společně zapěli písně s kytarou a za velmi teplého a příznivého počasí jsme si cestu do postelí zpříjemnili noční procházkou lesem.

Do postelí jsme přistáli o něco později a přesto měla naše základna dost času přesunout se na planetu FAMILIÓN – planetu početných rodin a nerozlučných přátelství.

S námi cestuje do finálového kola také další píseň hitparády – Bláznivej plán.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s