Úterý 16. srpna 2022

TREKUZDAAR

Dobré ráno čtenáři,

Při nočním bezproblémovém letu se celá naše loď ocitla na planetě TREKUZDAAR. Zde musíme být všichni vybaveni dobrou fyzickou kondicí. Začalo to vydatnou ranní rozcvičkou, snídaní, rozezpívanými hlasivkami a nácvikem choreografie.

Odpoledne se vydáváme do okolí naší základny. Jelikož nevíme, jak to na planetě TREKUZDAAR vypadá, vybavíme se ochrannými prostředky proti slunci, proti hmyzu, oblečením do vody i do sucha, pitím a jídlem a vydáváme se do okolí. Jak počasí, tak příroda je velmi příznivá. Po několika kilometrech narazíme na koupaliště. A to už nás nic nezastaví. Mísíme se mezi místní obyvatele a užíváme si vodního osvěžení. 😊
Když se dostatečně vymácháme a posilníme na zpáteční cestu, dorazíme na naší základnu, kde nás čeká večeře v podobě rizota s okurkou a červenou řepou.

Jakmile si po večeři orazíme, testujeme vzájemné znalosti o turistice a zeměpisu při vědomostním klání „AZ kvíz“. Jednoznačně vyhrává tým Moudroočka.  A přidává si do celkového bodování 8 bodů.

Do galaktické hitparády ASTROVIZE ještě hlasujeme o vítězné písničce. Velkým náskokem se do finále nominovala píseň Do Afriky. Nakonec ještě generujeme na našem originálním zařízení další směrování. JUKEBOX na jedno tlačítko přesouvá naši základnu během noci na planetu ŠOUMASTGÓNIE. Planeta herců, zpěváků a nesobeckých producentů.

Dobrou noc.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s