Pondělí 15. srpna 2022

THE ASTROVISION TIMES
(Liceu)

Právě v pondělí se odpoutalo něco přes 30 žhavých reportérů z náruče domova a vydalo se na svou misi na základnu Lumka v obci Zásada. Toto odlehlé místo bylo vybráno záměrně. Odtud se totiž skupina čerstvých reportérů bude vydávat na meziplanetární lety, aby každý den objevila jednu planetu. Celkem 9 planet, které se profilují náladou, tématy, podnebím a biosférou, budou postupně objevovány. Zároveň víme, že jsou uvedené planety velmi muzikální. Specifické písně každé planety budou také předmětem bádání. Vzorky si odvezeme na základnu Lumka. Zde budou podrobeny kritice. Nejúspěšnější z písní budou v rámci Galaktické hitparády vyhodnoceny.

Pro tento účel se naši reportéři vyprofilovali během pondělí do 4 redakcí (Red Moon, Zeleňáci bažiňáci, Modroočka, Hvězdní mimoni). Každá redakce o osmi reportérech bude hájit své barvy a týmovou prací přesvědčí vedení ASTROVIZE o svých kvalitách.

Krátký souhrn planet s obecnými specifiky byly k večeru reportérům představeny pod závojem mlhy. Skutečnou podobu budeme teprve objevovat. Zároveň se na Lumku dostavil tým vynálezců a galaktických dobrodruhů, kteří společnosti ASTROVIZE věnovali prototyp zařízení JUKEBOX. Toto zařízení bude vyhodnocovat získané vzorky z planet, které každý den vyhodnocuje a zároveň z dat generuje trasu a směr naší lodi, tedy cíl pro další den.

Při prvním spuštění JUKEBOXu nám byl vybrán cíl na úterní den – planeta TREKUZDAAR! Co nás tam asi tak čeká…?

Fotoreportáž lze nálezt zde: https://eu.zonerama.com/SBORPAPRSEK/Album/8785036

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s