Středa / Čtvrtek 25. – 26. srpna 2021

Slunečná středa byla perfektní pro výstup na chatu Dvoračky. Celá túra vydala dohromady na 8 km, ale zdolané převýšení necelých 500 m dalo všem agentům celkem zabrat. Co by to bylo za kriminalisty, kteří nerozvíjí svou fyzickou zdatnost? Odměnou za výkon při výstupu byly nádherné výhledy do kraje a svačina na Dvoračkách. Cesta dolů na chatu byla příjemnější a jenom z kopce. Sesunuli jsme se rovnou k večeři na rajskou omáčku s masovými koulemi.

Po večeři se v klubovně sázelo na výkony kamarádů při soubojích typu, kdo dřív vypije limonádu, složí sirky do krabičky jednou rukou atd… Vyhrávalo se i prohrávalo, ale pořadím týmů to moc nezamíchalo.

Dále v noci ještě museli starší agenti prokázat svou statečnost při zkoušce odvahy. V okolí chaty jim cestu osvítilo mnoho světýlek. Všichni prokázali svou kompetentnost zorientovat se v nočním terénu i po tak náročném dni.

Čtvrteční budíček byl lehce opožděn, ale dopolední program již dostal svůj pravidelný řád.
Dvoutýdenní náročný program a časté změny počasí v horském prostředí si vyžádaly na naší skupině několik případů nachlazení, které léčíme klidem, sirupy a posilujícím odpočinkem. Není se co divit, když po včerejším letním počasí nám v Rokytnici opět střídavě prší.

Pro odpolední program jsou připravené suché i mokré varianty tzv. „Jarmarku“, kdy se za vydělané oběživo při sportování nakupují různé předměty k vlastní potřebě. Velmi oblíbená disciplína.

Stále nám ovšem chybí jednoznačné vyřešení místní záhady, kterou by měly týmy do večera vyřešit. Necháme se překvapit, každopádně dnešního večera se dozvíme, zda baronka vsadila na správné „koně“.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s