Úterý 24. srpna 2021

Celou pondělní noc propršelo se silným větrem. Ráno ještě stále vytrvale pršelo, u snídaně se v teple na ohýbání stromů v okolí pěkně dívalo. Ani sychravé počasí neodradilo naše bojovníky od tancování na terase, jakmile přestalo pršet.

Odpoledne už místní aprílové počasí dovolilo soutěžení venku. Po týmech probíhalo obchodování mezi světovými městy. Ke konci obchodních a kartelových bojů se již rozsvítilo slunce. Pod jejich paprsky se všichni mohli zahřát při vybíjené a baseballu.

Po večeři se naskytla vzácná příležitost, kdy na Akumu dorazil pracovník horské služby. Všichni agenti měli možnost vidět, zažít a sáhnout si na vybavení a výzbroj těchto statečných dobrovolných záchranářů, kteří stráží zdraví a bezpečí turistů v Rokytnici. Některé záběry ze záchranných akcí byly dramatické, ale našly se i veselejší příběhy, hlavně ty, se šťastným koncem. Jako poděkování za tak přínosnou a motivující přednášku odměnili agenti záchranáře písní jen pro něj.

Jak se dnes budou hodit získané zkušenosti, když se chystáme na odpolední výlet na chatu Dvoračky. Snad nás počasí nepřekvapí příliš, zatím nám svítí sluníčko.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s