Neděle 22. srpna 2021

Včerejšího rána v 7:30 se jako obvykle objevila celá skupina pobývající na Akumě na prostranství před chatou, aby si všichni protáhli svá těla a nadýchali se horského vzduchu. Procitnutí usedají ke snídaňovému bufetu. Baronka se stará opravdu výborně. Snídani je možno si složit dle vlastního výběru. Párek, vajíčka (natvrdo nebo míchaná), salám, šunka, sýr, zelenina, ovoce, 5 druhů müsli, jogurt. Celá paleta je k dispozici každý den. Čerstvě upečený borůvkový koláč je sladkou tečkou, která je nabízena také ke svačině. Proto ke zpěvu a k tanečním choreografiím mají agenti vždy dost sil.

Pravidelně se také celá skupina přesouvá na hřiště, kterým se stalo spodní parkoviště v letních měsících uzavřené pro veřejnost. Tady je možno hrát oblíbenou vybíjenou nebo baseball. Včera i nejmladší agenti zakusili, o čem takový baseball je. Zvlášť dobré odpaly se povedly některým baseballovým benjamínkům, např. nejmladšímu Ondrovi.
Odpoledne se na tomto hřišti odehrál „Průjem“. Oblíbená, ale náročná běhací hra. Bojový duch agentů se neobešel bez zásahů naší zdravotnice, která ošetřila pár odřenin po pádu. Všechna taková povrchová zranění se tady hojí během několika hodin. Místní účastníci jsou velmi houževnatí.

Večerní program byl klidnější na pohyb, zato náročný na šedé buňky mozkové. Týmy soupeřily v odhadu odpovědí na detektivní dotazy zodpovězené veřejností. Podle úspěšnosti se opět na hracím plánu posunulo pořadí. Nejúspěšnější tým Sherlock Blum je hlavnímu pelotonu vzdálen o desítky bodů.

Dnes ráno se obloha opět potáhla mraky, střídavě poprchává, ale ranní rozcvička i dopolední choreografie probíhá. Mraky se drží vysoko a vodu zatím drží v sobě.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s