Sobota 21. srpna 2021

Sobotní nejslunečnější den využili naši agenti naplno. Rozezpívaní a roztančení, posilněni masovou směsí se po poledním klidu vydali na nově postavené Vyhlídky na vrcholu Stráž směrem na oblast Končiny. Z Vyhlídky Liška byl nádherný výhled na Dolní a Horní Rokytnici, Lysou horu až Kotel.
Po dostatečném kochání krajinou a krátké svačince byl objeven vzkaz o operování skupiny lupičů ve zdejším místě. Naráz se jednotlivé kriminalistické agentury aktivovali a po týmech se vydali na pátrání krajem. Směr i trasu značily fáborky. K nalezení byly jednotlivé zašifrované indicie. Na konci cesty byl opravdu nalezen naloupený poklad místních lupičů.

Úspěšné pátrání dovršil oslavný táborák přímo před chalupou. Nejen, že jsme si opekli k večeři buřty, ale ti nejmladší agenti splnili do jednoho zkoušku odvahy. Je jasné, že si baronka vybrala schopné a zatím úspěšné agenty.

One thought on “Sobota 21. srpna 2021”

  1. Ahoj detektivové…moc Vás všechny pozdravuji z nížin do hor a díky za info zde na blogu o tom, jak vaše pátrání probíhá a také za krásné fotky….jsem v duchu s vámi a musím říct, že se mi po vás stýská….tak užívejte další půlku pobytu, pátrejte a buďte vesele naladěni…..srdečně Katka Kostrounka 🙂

    Líbí se 1 osoba

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s