Pondělí 16. srpna 2021

THE ROKYTNICE TIMES

Náš deník zjistil zajímavou událost. Od dnešního dne do obce Rokytnice nad Jizerou přibyla skupina mladých nadějných detektivů. Včerejší večer se setkali tito nadějní detektivové se staršími úspěšnými kolegy. Toto nečekané a překvapivé setkání způsobila nemilá událost. Zdejší rokytnická baronka Margaret s hrůzou zjistila, že na jejím panství byla odcizena věhlasná sbírka hudebních nahrávek, která byla výsledkem celoživotního snažení naší slovutné mecenášky a hudební znalkyně.

Naštěstí se o tomto záhadném zločinu dozvěděli detektivní kapacity jako Sherlock Holmes se svým věrným Watsonem, osobně také monsieur Poirot, nebo v neposlední řadě, zvláště na anglickém venkově vyhlášená, slečna Marplová. Všichni do jednoho nabídli okamžitě naší baronce své služby, aby odhalili a dopadli pachatele její ztracené sbírky, jejíž hodnota je nevyčíslitelná.

Jak naše redakce překvapivě zjistila od dobrého zdroje blízkého paní baronce, Margareta odmítla všechny pokusy o pomoc těchto vyhlášených kanceláří a svou důvěru vložila do mladých detektivních elévů, kteří se ihned chopili příležitosti. Ještě večer vstoupili do barončiných služeb. Nyní se budou snažit uspět po 2 týdny v tak obtížném úkolu, budou pátrat v místních těžkých horských podmínkách po pachatelích tohoto odvržení hodného kriminálního činu.

V našem deníku budeme velmi bedlivě sledovat počínání těchto odvážných mladých lidí. Uvidíme, zda jejich snažení bude korunováno konečným úspěchem. Na tento těžký úkol nebudou sami, pomoc jim přislíbili všichni výše zmínění detektivové.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s