Čtvrtek 27. srpna 2020

Poděkování Paprscon Records
Agentura děkuje za došlý dopis na Retro turné kapel. Velké díky za krásné výroční náramky, které nám všem udělaly velikou radost.

Středa

Blíž ke konci našeho turné se zhoršuje počasí. Ranní přeháňka nás s rozcvičkou zahnala do prostoru „lyžárny“, kde jsme takřka tělo na tělo probrali základy lambády, hitovky přelomu let osmdesátých a devadesátých. Po snídani se počasí umoudřilo a nácvik choreografie proběhl na terase. Dokonce se před obědem stihlo i pár rychlých baseballových výměn na pálce.
Po obědě nebyl čas na polední klid, neboť započaly přípravy na karneval. Všechny hřebeny, kulmy, krepovačky, fény, šminky, umělé řasy, vlásenky na motelu byly v akci a nezastavily se až do večera. Karneval vystřídala diskotéka s hrami a soutěžemi. Odborná porota i děti samy vybraly vítěze.

Večerní táborák nás pěkně prohřál. Plameny šlehaly vysoko a špekáčky byly hotové raz dva. První dešťové kapky se objevily kolem doby večerky, a tak vše krásně zapadlo do sebe a všichni se šli včas uložit do peřin.

Čtvrtek

Déšť, který začal ve středu večer, pokračoval až do dnešního rána. Při rozcvičce uvnitř nás potěšila i zahřála píseň Ivetky Bartošové Léto „Dohořívá a ztrácí jas, dohořívá to léto krás, čas krásných slz, čas něžností, zářících hvězd a marností“.

Dopolední program se chystá uvnitř. Odpoledne na motelu plánujeme tradiční a oblíbený jarmark. Soutěžením je možno získat místní měnu a za ní si zakoupit zboží a předměty získané od našich donátorů.
Pár posledních pohledů na milovaná místa si dopřejeme před večeří na procházce za každého počasí.

Vyhlášení nejlepších kapel proběhne po večeři a bude následováno velkou diskotékou. Zatím je největšími adepty na vítězství kapela Swingmani. V těsném sledu je jen o 3 fanoušky chudší kapela Greenland.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s