Úterý 25. srpna 2020

Z neděle na pondělí noční déšť osvěžil krajinu, ale ráno nás na rozcvičce vítalo sluníčko. Po snídani neúnavná crew cvičila do úmoru zpěv i tance. Svými kreacemi každý den přitahuje pozornost kolemjdoucích, kteří se kolem našeho motelu rádi prochází a na chvíli spočinou na lavičce a potěší se pohledem na nácvik představení.

Odpolední program byl vyhrazen ekonomickému vzdělávání. Nasimulovali jsme si styl obchodování v osmdesátých letech, kdy byl svět rozdělen na východní a západní blok. Náhle v okolí motelu začal fungovat čilý obchodní ruch mezi světovými metropolemi. Jednotlivé skupiny se snažily mezi městy koupit a prodat zboží se ziskem. Někdo se s vidinou brzkého zisku rozhodl k pašování zboží přes hranice. Práce celníků byla však důkladná, a podvratná obchodní činnost vedla po odhalení často k celkovému bankrotu týmu. Přes všechna úskalí dokázaly některé obchodní společnosti z obchodu slušně profitovat.

Večer nás nečekalo nic menšího než soutěž Zlatý slavík. Dobrovolníci z řad dětí si s pomocí svého managera vybrali píseň, kterou přednesli. Byla to přehlídka sólových výstupů i duet. Nechyběli předskokani soutěže s dech beroucím představením. O pořadí pěveckých výstupů rozhodli sami diváci hlasováním. Ceny byly rozdány a následoval zasloužený spánek.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s