Sobota 22. srpna 2020

Nejjasnější a nejteplejší den nastal včera. To však nebránilo nikomu v soustředění se na zpěv a choreografie. Pracovitost a píle je odměněna radostí z toho, jak nám společně vše ladí.

Změnou v denní rutině byl jen příjezd zástupkyně místní hygienické stanice paní Zubaté, která v 09:25 hod. stanula ve dveřích našeho motelu. Po prvotním překvapení bylo během chvíle odhaleno, že v osobě přísné kontrolorky se k nám vetřela expracovnice naší agentury, aby provedla kontrolu průběhu soustředění kapel a zhodnotila průběžné výsledky jejich práce. Jako motivaci k dalším výkonům použila krabici koblih, kterými hudebníky obdarovala.

Odpoledne se naši svěřenci věnovali sportování. Probíhaly turnaje ve vybíjené a baseballu. Nečekaně se prokázalo, že s uměleckou duší se v každém snoubí i duše sportovce a bojovníka. Na finále obou soutěží si budeme muset počkat do dalšího dne, protože se před večeří již nestihlo.

Teplá noc přála večernímu táboráku, zpěvu při kytaře a opékání špekáčků.
Odvahu projít nočním lesem prokázali také nejmladší svěřenci. Všichni do jednoho získali „placku“ potvrzující prokázanou odvahu.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s